برگزاری نهمین همایش ملی سامانه‌های سطوح آبگیر باران در دانشگاه تبریز/ مهلت ارسال مقالات یک مردادماه سال جاری

۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۸ کد : ۱۱۸۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۴۰۲

 

نهمین همایش ملی سامانه‌های سطوح آبگیر باران شهریور ماه سال جاری به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس در دانشگاه تبریز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، استحصال آب باران و مدیریت سیلاب، استحصال آب باران و ارتقاء بهره‌وری کشاورزی و امنیت غذایی، نقش استحصال آب باران در بهبود عملکرد اراضی و باغات دیم، نقش استحصال آب در مدیریت پایدار منابع آب، استحصال آب باران و کاهش گرد و غبار و آلودگی هوا و نقش استحصال آب در سازگاری با خشکسالی، کم‌آبی و تغییر اقلیم از محورهای اصلی این کنفرانس است.

نقش استحصال آب باران در حفاظت از تالاب‌ها، تامین آب حیات وحش، تولیدات دامی و آبزیان، ارزیابی سامانه‌های نوین و سنتی استحصال آب باران، فرهنگ‌سازی دانش بومی و مشارکت‌های سازمان‌های مردم نهاد در استحصال آب، سامانه‌های استحصال آب باران، استحصال آب باران و نقش آن در توسعه صنعت و فضای سبز و مصارف شهری، کاربرد روش های نوین داده کاوی در استحصال آب باران، استحصال آب باران و مدیریت حوزه‌های آبخیز،کیفیت رواناب‌های حاصل از بارش در مناطق شهری و غیر شهری و ابعاد اقتصادی اجتماعی و حقوقی استحصال آب باران از دیگر محورهای این کنفرانس اعلام شده است.

بر پایه همین گزارش، مهلت ارسال مقالات  به این کنفرانس یک مرداد و اعلام نتایج داوری مقالات اول شهریور و زمان برگزاری این همایش 15 شهریورماه سال جاری است که با توجه به شیوع ویروس کرونا، نهمین همایش ملی سامانه‌های سطوح آبگیر باران به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس برگزار خواهد شد.

یادآور می شود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات می توانند به نشانی اینترنتی https://www.rcsconf9.ir/fa مراجعه نمایند.


نظر شما :