اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری در دانشگاه تبریز برگزار می شود

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۱ کد : ۹۶۲۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۱۹

 

اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری 16 و 17 مهرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر منصور بیرامی رئیس اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری در دانشگاه تبریز در این ارتباط با اشاره به اهداف این کنگره اظهار داشت: اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری بیشتر با هدف بحث و تبادل نظر در خصوص تازه ترین یافته ها و موضوعات روانشناسی و علوم رفتاری برگزار خواهد شد.

رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز در این باره از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان حوزه روانشناسی و گرایش های وابسته خواست، آثار پژوهشی و نظری خود در محورهای موضوعی این کنگره از طریق سامانه آن ارسال نمایند، تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال چکیده  مقاله 31 خرداد و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات نیز 31 مرداد ماه سال جاری اعلام شده است.

وی در ادامه با اشاره به محورهای موضوعی این کنگره افزود: روانشناسی و فن آوریهای نوین (فضای مجازی و...)، تازه های علوم شناختی، تازه های روانسنجی و ارزیابی بالینی، روانشناسی سلامت، روانشناسی بالینی، روانشناسی تربیتی و مدرسه، روانشناسی دین و معنویت و آسیب شناسی روانی از جمله محورهای آن است.

رئیس اولین کنگره دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری در دانشگاه تبریز اضافه کرد: روانشناسی اجتماعی و فرهنگی، مشاوره و خانواده درمانی، اعتیاد (سبب شناسی و مداخلات درمانی)، آسیب های روانشناختی نو پدید، روانشناسی تحول و اختلالات دوره تحول، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی و ادبیات، روانشناسی و فلسفه و ... از دیگر محورهای اصلی این کنگره است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر اینکه دریافت مقالات صرفا از طریق بخش کاربران سامانه  این کنگره به آدرس http://www.pbs2019.ir/fa/   صورت خواهد گرفت، یادآور شد: علاقمندان برای ارسال چکیده مقالات، ابتدا می بایست از بخش ورود کاربران در سایت ثبت نام نموده و سپس به ارسال چکیده اقدام کنند. پس از ثبت چکیده، منتظر نتایج داوری بمانید. ارسال مقاله اصلی پس از داوری چکیده ها صورت خواهد گرفت.

به گفته وی اولین کنگره ملی دوسالانه تازه های روانشناسی و علوم رفتاری در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ثبت شده است و مقالات پذیرفته شده در کنگره، در پایگاه مذکور نمایه خواهند شد.


( ۶ )

نظر شما :