در آیینی؛ از وب سایت جدید دانشگاه تبریز رونمایی شد

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۳ کد : ۹۲۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۵۴

 

از وب سایت جدید دانشگاه تبریز در آیینی با حضور دکتر میررضا مجیدی رئیس این دانشگاه رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، محسن بابازاده مدیر روابط عمومی دانشگاه تبریز در این ارتباط با اشاره به ویژگی های این وب سایت جدید گفت: بازنگری و تکمیل برخی ساختارها و آیتم ها و به خصوص تولید محتوا برای جذب بیشتر مخاطب و ارتقای کیفیت، سرعت و زیبایی بصری از جمله ویژگی های مهم آن در مقایسه با سایت قبلی است.

وی یادآور شد: با نوسازی و بازنگری که در اصلاح برخی ساختارهای وب سایت قدیم صورت گرفته، امید می رود، با  این روند شیوه های نوین اطلاع رسانی که مد نظر روابط عمومی این دانشگاه است محقق بشود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه تبریز اضافه کرد: طراحی وب سایت جدید براساس نیازمندی های این دانشگاه است که از جمله بخش های مهم آن می توان به تور مجازی دانشگاه، اخبار، رویدادها و اطلاعیه ها، معرفی دانشگاه، دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی، تازه های انتشارات، بخش بین المللی، جذب دانشجوی خارجی، خدمات، اعضای هیات علمی، دانشجویان، کارکنان و ... اشاره کرد.

همین گزارش حاکی است؛ دانشگاه تبریز در سال ۱۳۲۶ با تاسیس دو دانشکده ادبیات و پزشکی فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر با داشتن بیش از ۲۱ دانشکده، چندین دانشکده اقماری، پژوهشکده و گروه پژوهشی، قطب علمی، ۸۰۰ نفر عضو هیات علمی و بیش از 24 هزار  نفر دانشجو و ... یکی از دانشگاه های بین المللی، سطح یک و برتر کشور است.

 


( ۳ )

نظر شما :