آیین تکریم معاون سابق و معارفه معاون جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز برگزار شد

۳۰ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۳ کد : ۸۶۱۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۰۲

 

آیین تکریم دکتر علی حسین زاده دلیر معاون سابق  و معارفه دکتر باب اله حیاتی معاون جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز امروز در جلسه شواری این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر میررضا مجیدی رئیس دانشگاه تبریز در این آیین ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت بانوی دو عالم بی بی فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، قرار گرفته ایم که دهه فجر بهترین فرصت برای مرور و تبیین دستاوردها و موفقیت های کشور در حوزه های مختلف و در راس آنها دانشگاه ها است که بعد از انقلاب رشد چشم گیری داشته است.

به گفته وی اگر کشورمان در حوزه های مختلف در سطح ملی، منطقه ای و جهانی به دستاورد و اقتداری رسیده است به خطر از جان گذشتگی شهدا و خون پاک آنها است که باید ادامه دهنده راه شهداء باشیم.

رئیس دانشگاه تبریز در ادامه تصریح کرد: امروزه دشمنان این انقلاب با ترفندهای مختلف از جمله با تحریم می خواهد، جلو پیشرفت ملت ایران را بگیرند که باید در مقابل توطئه آنان هوشیار بود.

به گفته وی در حال حاضر مشکلاتی در جامعه است که در صورت اراده مسئولان و به کمک مردم می توان این مشکلات را حل کرد و در این راستا نیز دانشگاهیان باید پیشگام باشند.

دکتر علی حسین زاده دلیر معاون پیشین آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز نیز در این آیین در سخنان کوتاهی گفت: در طول چهار سال خدمت در حوزه معاونت پشتیبانی و توسعه منابع و معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی اگر کار و تلاشی برای موفقیت هر چه بیشتر دانشگاه تبریز صورت گرفته، به خاطر تلاش و کار همکاران این مجموعه ها و به ویژه حمایت هیئت رئیسه، روسای دانشکده ها و مدیران دانشگاه بوده است.

همین گزارش حاکی است: در این آیین دکتر باب اله حیاتی به عنوان معاون جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز معرفی شد و از خدمات دکتر علی حسین زاده دلیر معاون پیشین آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز تقدیر بعمل آمد.

 


( ۶ )

نظر شما :