اثر کارشناس روابط عمومی دانشگاه تبریز در جشنواره ابوذر برتر انتخاب شد

۲۳ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۲ کد : ۸۵۷۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۳۶

اثر موسی کاظم‌زاده، کارشناس روابط عمومی دانشگاه تبریز، کارشناس امور خبرنگاری  و روزنامه‌نگاری قوه قضائیه و فعال رسانه ای آذربایجان شرقی در جشنواره ابوذر به عنوان یکی از آثار برگزیده و برتر انتخاب شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دردومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی اثر موسی کاظم‌زاده در بین بیش از 1250 آثار رسیده به این جشنواره در بخش «بصیرت و دشمن شناسی» رتبه دوم این جشنواره را به دست آورده است.

یادآور می شود: کاظم زاده از سال 85 به عنوان کارشناس روابط عمومی در دانشگاه تبریز مشغول به فعالیت بوده و هم اکنون صاحب امتیاز و مدیر مسئول  پایگاه تحلیلی خبری «بازار تبریز آنلاین» است.

همچنین این کارشناس از سال 1390 به عنوان کارشناس رسمی دادگستری در حوزه امور خبرنگاری و روزنامه نگاری؛ اظهارنظر در خصوص تخلفات خبرنگاران و همچنین بررسی صلاحیت خبرنگاران در حوزه های مختلف خبری، رسیدگی و اظهارنظر در خصوص پرونده هایی با موضوع خبرگزاری، روزنامه، پایگاه اطلاع رسانی و رادیو و تلویزیون (در حوزه محلی و با تیراژ بالا)، را برعهده دارد. بررسی و اظهارنظر در خصوص پرونده هایی در حوزه ی نشریات شامل: هفته نامه ها، ماهنامه ها، فصلنامه ها و همچنین جرائم در حوزه تشریفات داخلی سازمانی و بررسی و اظهارنظر در حوزه مالکیت معنوی، تالیف و ترجمه، آثار صوتی و تصویری و کلیه موارد مرتبط با این حوزه از جمله دیگر وظایف تخصصی این فعال رسانه ای استان و کارشناس روابط عمومی دانشگاه تبریز است.

از دیگر دستاوردهای رسانه‌ای، علمی و پژوهشی موسی کاظم‌زاده، پژوهشگر حوزه فرهنگ، دین و رسانه دانشگاه تبریز، می‌توان به کسب نزدیک به 50 عنوان برتر در بخش مقاله‌نویسی در همایش‌ها و جشنواره‌های مختلف منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، انتشار و چاپ بیش از 20 عنوان مقاله در مجلات علمی و پژوهشی، ترویجی و فضای مجازی و ارایه بیش از 120 مقاله در همایش‌ها و جشنواره‌های منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی و کسب چندین عنوان رتبه اول تا سومی در جشنواره‌های مختلف از جمله کسب رتبه دوم و سوم هجدهمین و نوزدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی اشاره کرد.


( ۲ )

نظر شما :