تالار جدید دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز افتتاح شد

۰۲ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۱ کد : ۷۷۰۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۰۱

تالار جدید دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز با گنجایش بیش از 150 نفر با حضور رییس و جمعی از مدیران، اساتید و کارکنان این دانشگاه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، رییس دانشگاه تبریز در این آیین دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی یکی از دانشکده های قدیم و تاثیرگذار این دانشگاه بیان کرد و گفت: این دانشکده در دوره فعالیت آموزشی و پژوهشی خود افراد شایسته و بزرگی تربیت کرده و به جامعه تحویل داده که امروزه از آنان به افتخار یاد می کنند.
دکتر میررضا مجیدی در ادامه توجه به توسعه و تکمیل برخی زیرساخت های دانشکده ها را برای توسعه فعالیت های آموزشی و پژوهشی در دانشگاه را ضروری بیان کرد و افزود: در صورت رفع این نیازها  و به ویژه تکمیل و توسعه برخی زیرساخت های موجود در دانشگاه است که می توان در راستای اهداف دانشگاه گام های موثری برداشت.
وی تصریح کرد: اگر چه در شرایط امروز کشورمان به خاطر تحریم دشمنان این انقلاب با برخی مشکلاتی روبرو شده است، اما با اتکا به توانمندیها و ظرفیت های داخلی از جمله دانشگاه های کشور و با همدلی، وحدت و اندیشه نو می توان بر این مشکلات چیره شد.
رییس دانشگاه تبریز در ادامه از بین بردن جو بی اعتمادی و ایجاد امید و نشاط در جامعه را از جمله رسالت دانشگاهیان بیان کرد و خاطر نشان کرد: دانشگاهیان به عنوان قشر فهیم و نخبه جامعه باید با تمام توان خود برای حل مشکلات و نیاز مردم دست به کار شوند.
رییس دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه تبریز نیز در این مراسم ضمن ارایه گزارشی از وضعیت این دانشکده گفت: این تالار یکی از نیازهای اساسی این دانشکده است که امروز به کمک اعضای هیات رییسه و همکاران این دانشکده به بهره برداری رسید.
دکتر یوسف ادیب در ادامه با اشاره به جایگاه و معرفی این دانشکده افزود: این دانشکده از جمله قدیمی ترین دانشکده های دانشگاه تبریز است که هم اکنون نزدیک به 1500 دانشجو در سه گروه آموزشی روانشناسی، علوم تربیتی، علم اطلاعات و دانش شناسی  است و گروه های آموزشی روان شناسی و علوم تربیتی تا مقطع دکتری، و رشته علم اطلاعات و دانش شناسی تا سطح کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرند.

 


( ۲ )

نظر شما :