در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران؛ تیم روبوکاپ دانشگاه تبریز در لیگ شبیه‌ساز عامل امداد و نجات، مقام نخست را کسب کرد

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۴ کد : ۶۹۳۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۷۳


در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران تیم (Aura) از دانشگاه تبریز در لیگ شبیه‌ساز عامل امداد و نجات، مقام نخست را بدست آورد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، این دوره مسابقات با حضور 478 تیم از 12 کشور در ۳ بخش دانشجویی، دانش آموزی و کاربردی برگزار شد، که در بخش دانشجویی 132 تیم در 10 لیگ  به رقابت پرداختند و در نهایت تیم (Aura) از دانشگاه تبریز در لیگ« شبیه‌ساز عامل امداد و نجات»، موفق به کسب مقام نخست شد. تیم های mrl از دانشگاه آزاد قزوین و Apollo-Rescue از کشور چین نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم  این لیگ را کسب کردند.
همچنین در لیگ ربات امدادگر مجازی تیم (Aura-VR) دانشگاه تبریز در اولین حضور خود موفق به کسب مقام سوم شد. در این لیگ همچنین تیم «SOS VR »از دانشگاه امیرکبیر و تیم Echoic از مدرسه سلام رسالت به ترتیب مقام های اول و دوم را بدست آوردند.
بر اساس این گزارش اعضای تیم Aura را علیرضا کنده، آرمان آبسالان و امیر اصلان اصلانی و تیم Aura-VR را اشکان عبدالوش، فرزاد ایمانپور، بهادر میرزازاده، رضا نوبهاری، امیر حداد جدیدی و آرمین اولاد میرقدیم به سرپرستی دکتر فرناز ماهان عضو هیات علمی گروه علوم کامپیوتردانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز تشکیل می‌دهند.
یادآور می شود: در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران همچنین علی‌رضا کنده و آرمان آبسالان به عنوان عضو کمیته فنی در لیگ شبیه‌ساز عامل امداد و نجات فعالیت داشتند.
سیزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با حضور شرکت کنندگانی از کشورهای ایران، ترکیه، آلمان، چین، هلند، آمریکا، فرانسه، انگلیس، ایران، پرو، هند، سنگاپور و کره جنوبی در روزهای ۱6 الی ۱۸ فروردین ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.


( ۴ )

نظر شما :