امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه تبریز و استانداری آذربایجان شرقی

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۹ کد : ۵۷۰۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۶۶

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز از امضای چهار تفاهم نامه همکاری مشترک بین این دانشگاه و استانداری آذربایجان شرقی در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر محمدرضا حسین زاده، با اعلام این خبر گفت: برگزاری نمایشگاه در خصوص کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در راستای توسعه اجتماعی، برگزاری همایش آذربایجان و توسعه اجتماعی در سطح استان، برگزاری جشنواره ایده های برتر در خصوص کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در راستای توسعه اجتماعی و تشکلیل جلسات هیات اندیشه ورزان آذربایجان از جمله موضوعات این چهار تفاهم نامه مشترک است.

به گفته وی، ارتقای سطح آگاهی دانشجویان در خصوص آسیب های اجتماعی استان، توسعه و ترویج ایده پردازی و ایده پروری در حوزه اجتماعی و فرهنگی در راستای تقویت خودباوری در توسعه اجتماعی، بررسی و شناخت از وضعیت موجود استان در خصوص سرمایه های اجتماعی و آسیب های اجتماعی و دست یابی به مختصات اجتماعی با تاکید بر ویژگی ها، فرصت ها، تهدیدات و پتانسیل های محلی و بومی بر اساس مطالعات صورت گرفته در استان و ... از جمله اهداف این تفاهم نامه ها است.

یادآور می شود: این تفاهم نامه ها از سوی سعید شبستری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دکتر محمدرضا پورمحمدی، رییس دانشگاه تبریز به امضا رسیده است.


( ۲ )

نظر شما :