جایزه ملی ایثار به دانشجوی دانشگاه تبریز رسید

۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۸ کد : ۵۶۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۰۹

طاهره ملکی، دانشجوی دکتری رشته توسعه کشاورزی دانشگاه تبریز جایزه ملی ایثار در رشته مهندسی کشاورزی را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، در اولین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار که به منظور تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی شاهد و ایثارگر در بخش منتخبین وزارت علوم، وزارت بهداشت، طلاب حوزه های علمیه، دانشگاه آزاد، وزارت آموزش و پرورش، برگزار شد، جایزه ملی ایثار در رشته مهندسی کشاورزی به طاهره ملکی، دانشجوی دکتری رشته توسعه کشاورزی دانشگاه تبریز رسید.
در قسمتی از لوح تقدیری که به امضاء دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران رسیده، آمده است: حمد و سپاس خالق لوح و قلم را که فرزندان پاک سیرت و فداکار ایران اسلامی، یادگارانی از تبار ایثار و شهادت، با تلاش و همت والای خود پای بر فراز قله های علمی نهاده و فتوحات افلاکی پدران ایثارگر خود را زنده کرده اند. مفتخریم در سی امین سال فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) برای اجرای طرح شاهد، کسب رتبه دوم رشته مهندسی کشاورزی دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵-۹۴ را در اولین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار به سرکار عالیه صمیمانه تبریک عرض نماییم.
لازم به ذکر است: در این جشنواره هر یک از دستگاه های عضو طرح با تعیین شاخص های ارزیابی در حوزه های آموزشی و پژوهشی و در قالب فراخوان برگزیدگان خود را انتخاب و پس از طی فرآیند ارزیابی در سطح منطقه و ستاد سه نفر به عنوان برتر از منظر آموزشی- تحصیلی و پژوهشی انتخاب شدند که طاهره ملکی، دانشجوی دکتری رشته توسعه کشاورزی دانشگاه تبریز نیز در رشته مهندسی کشاورزی موفق به کسب عنوان دانشجوی برتر شد.
همین گزارش حاکیست: طاهره ملکی، دارای ۹ مقاله چاپ شده در مجلات ISI و ۲۲ مقاله در همایش های علمی بین المللی و داخلی بوده و در سه طرح تحقیقاتی بعنوان همکار اصلی همکاری داشته است.
خاطر نشان می شود: این جشنواره با حضور مسئولین وزارت علوم، وزرای آموزش و پرورش، بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران، دانشگاه آزاد اسلامی اسفندماه سالجاری در پردیس تربیت بدنی دانشگاه تهران با تجلیل از ۷۲ نفر دانشجوی ایثارگر شامل ۱۵ نفر از وزارت علوم، ۱۵ نفر از وزارت بهداشت، ۱۹ نفر از دانشگاه آزاد، ۱۲ نفر از حوزه های علمیه، ۶ نفر از آموزش و پرورش و ۵ نفر از نفرات برتر آزمون سراسری برگزار شد.


( ۱ )

نظر شما :