حضور و افتخارآفرینی استاد دانشگاه تبریز در تیم قهرمان کشتی آسیا

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۱ کد : ۱۳۸۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۹۵۶

با مربیگری عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز به عنوان متخصص تغذیه، تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران قهرمان قاره کهن شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز با مربیگری دکتر رامین امیر ساسان، عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز به عنوان متخصص تغذیه، تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران قهرمان قاره کهن شد.

شایان ذکر است چاپ شش جلد کتاب در زمینه تغذیه ورزشی، انجام 6 طرح تحقیقاتی و چاپ و ارائه بیش از 100 مقاله در نشریات معتبر و کنفرانس های داخلی و خارجی از عمده فعالیت های پژوهشی دانشیار دانشکده علوم ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه تبریز می­باشد. همچنین دکتر امیرساسان بعنوان مشاور و مربی تغذیه تیم های ورزشی ایران در مسابقات متعدد آسیایی و جهانی حضور داشتند که از مهمترین آنها میتوان به حضور در المپیکهای 2004 آتن، 2008 پکن،2012 لندن، چهار دوره مسابقات آسیایی، حضور در بیش از 50 دوره مسابقات کشتی آسیایی و جهانی، مربی تغذیه تیم ملی والیبال ایران از سال 83 تا 86 و مدرس تغذیه فدراسیون جهانی کشتی (فیلا)، مربیگری و داوری بین المللی شنا اشاره نمود.

دانشگاه تبریز ضمن آرزوی توفیق در مسابقات المپیک توکیو برای ورزشکاران ایران، کسب این قهرمانی را به آحاد مردم مخصوصا" جامعه ورزشی تبریک عرض می ­نماید.


لینک دانلود فایل

( ۴ )

نظر شما :