نحوه اسکان دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در خوابگاههای دانشگاه تبریز

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۶ کد : ۱۲۲۹۴ رویدادها و اطلاعیه ها اخبار
تعداد بازدید:۳۴۷۵

 

معاون دانشجویی دانشگاه تبربز از نحوه اسکان دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در خوابگاه های این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز دکتر امامعلیپور با اعلام خبر گفت در همین راستا و بر اساس فراخوان مدیریت امور دانشجوئی، حدود سیصد نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که جهت انجام کارهای عملی نیاز به اسکان دارند ثبت نام کرده اند که در دو مرحله از اواخر نیمه اول مرداد ماه خوابگاه به آنها واگذار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در مرحله اول به دانشجویانی که برای تکمیل کارهای عملی و دفاع از پایان نامه و رساله تا پایان شهریورماه درخواست خوابگاه کرده اند خوابگاه واگذار خواهد شد، تصریح کرد

در مرحله دوم نیز (با حدود یک هفته فاصله از مرحله اول) به دانشجویانی که برای پیش برد پایان نامه یا رساله خود نیاز به آزمایشگاه دارند، خوابگاه واگذار می شود.

به گفته وی همچنین دانشجویانی که برای انجام کارهای اداری و دفاع از پایاننامه و رساله درخواست خوابگاه نموده اند نیز همزمان با دو مرحله فوق می توانند به مدت یک تا دو هفته از خوابگاه استفاده نمایند.

معاون دانشجویی تاکید کرد اسکان دانشجویان در خوابگاهها بر اساس پروتکل های بهداشتی خواهد بود و دانشجو موظف است موارد اعلام شده از طرف دانشگاه و وزارت بهداشت را مراعات کند و تا پایان شهریور ماه خوابگاه را تخلیه نماید.

وی درخاتمه یادآور شد همچنین زمان حضور هر یک از دانشجویان در خوابگاه بصورت تلفنی به خود دانشجو اطلاع رسانی خواهد شد، لذا از دانشجویان عزیز درخواست می شود بدون هماهنگی به خوابگاه مراجعه نکنند.


( ۲۷ )

نظر شما :