به منظور حفظ سلامت داوطلبان؛ حوزه های برگزاری ازمون دکتری تخصصی سال ۹۹ در دانشگاه تبریز ضد عفونی و آماده سازی شد

۰۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۴۱ کد : ۱۲۲۸۷ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۹

 

سالن ها و مکان های محل برگزاری آزمون دکتری سال ۹۹ برای رقابت دواطلبان در دانشگاه تبریز ضدعفونی و آماده برگزاری این آزمون شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، آزمون دکتری تخصصی روز پنجشنبه نهم مرداد ماه همزمان با سراسر کشورمان با رقابت 8 هزار و 700 نفر داوطلب در استان آذربایجان شرقی و با رعایت کامل تمامی دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

همچنین برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی داوطلبان با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا تعداد حوزه‌های امتحانی افزایش یافته است.

همین گزارش می افزاید: در حوزه امتحانی دانشگاه تبریز دو هزار و560 نفر دواطلب باهم به رقابت خواهند پرداخت که از این تعداد یک هزار و 635  نفر مرد و 925 نفر زن هستند.

یاد آور می شود؛ برگزاری آزمون دکتری تخصصی بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده، ساعت هشت صبح روز پنجشنبه ۹ مرداد شروع خواهد شد.

داوطلبان برای حفظ سلامتی خود، در روز آزمون حتما ماسک به همراه داشته باشند و به منظور رعایت هر چه بیشتر بهداشت فقط کارت ورود به جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار و چند مداد، پاک‌کن  و مداد تراش هیچ وسیله اضافه دیگری (مانندموبایل ، کیف ، جزوه و ... ) با خود به همراه نیاورند چرا که امکان نگهداری از وسایل اضافی داوطلبان با توجه به بیماری کرونا به مراتب سخت‌ و دشوار خواهد بود.

 

 

 


( ۳ )

نظر شما :