مسابقه ملی ایده‌های برتر در حوزه انرژی در دانشگاه تبریز برگزار می شود

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۷ کد : ۱۱۸۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۵۷۳

 

مسابقه ملی "ایده‌های برتر در حوزه انرژی" در دانشگاه تبریز برگزار می شود که علاقمندان برای شرکت در این مسابقه تا ۱۰ خردادماه سال جاری فرصت دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز؛ اولین دوره مسابقه ملی "ایده‌های برتر در حوزه انرژی" از سوی انجمن‌های انرژی‌نو و محیط زیست، دانشکده مکانیک و با همکاری مدیریت امور اجتماعی دانشگاه تبریز برگزار می‌ شود.

این دوره مسابقه ملی با محوریت انرژی‌های نو و تجدید‌پذیر، محیط‌زیست و حفاظت از آن، صنعت آب و بحران کم آبی، اقتصاد و جهش تولید، صرفه جویی و بهینه سازی انرژی، صادرات انرژی و نگاه بین المللی، تغییرات رویکرد انرژی در مواجهه با موضوع کرونا و ... برگزار می شود.

برپایه همین گزارش؛ آثار در قالب پوستر اینفوگرافیک یا پروپوزال با توضیحات مناسب از طریق ایمیل به آدرس www.RenewableEnergyTbz@gmail.com و آیدی @RenewableEnergyTbz دریافت و آثار برگزیده نیز ۱۷ خردادماه امسال توسط اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ اولین دوره مسابقه ملی "ایده‌های برتر در حوزه انرژی"، همراه با اهدای جوایز نقدی و معرفی طرح های قابل اجرا به مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز به سرانجام خواهد رسید.

 

 


نظر شما :