انتخاب دو نفر از دانشجویان دانشگاه تبریز به‌عنوان دانشجوی نمونه کشوری

۰۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۰ کد : ۱۱۴۴۰ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۶۸۵

 

در مراسمی که  با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد،، از دانشجویان نمونه کشوری تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، در بیست و هشتمین جشنواره تجلیل از دانشجویان نمونه کشوری از مرتضی نظری هریس، دانشجوی مقطع دکتری برق و وحید مایلی، دانشجوی کارشناسی ارشد سازه دانشگاه تبریز به‌عنوان دانشجویان نمونه کشوری معرفی و با اهداء لوح از ایشان تقدیر به عمل آمد.

معاون دانشجوئی دانشگاه تبریز با اشاره به فرآیند انتخاب دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری اظهار داشت: طبق فراخوان قبلی فرآیند انتخاب دانشجوی نمونه بعد از ثبت‌نام 20 نفر از دانشجویان دانشگاه تبریز در پورتال سازمان امور دانشجویان آغاز و بعد از داوری توسط کارگروه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه، تعداد شش نفر به‌عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه تبریز برگزیده شدند که در مراسم روز دانشجو در 16 آذر سال جاری از آن‌ها تقدیر شد.

دکتر حسین امامعلی پور با اشاره به راه‌یابی دو نفر از دانشجویان این دانشگاه به مرحله کشوری افزود: این دانشجویان پس از رقابت با دانشجویان سایر دانشگاه‌های کشور با کسب امتیازات لازم به‌عنوان دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و طی مراسمی با حضور معاون اول رئیس‌جمهور مورد تجلیل قرار گرفتند.

وی ضمن اشاره به انتخاب 13 دانشجو در سطح کشور به‌عنوان دانشجوی نمونه گفت: در این دوره، دانشگاه‌های تبریز و تهران با داشتن دو نماینده، بیشترین سهم از دانشجویان نمونه کشوری را به خود اختصاص داده بودند.

معاون دانشجویی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: همواره در مرحله نهایی معرفی دانشجوی نمونه کشوری از دانشگاه تبریز دانشجوی نمونه حضورداشته است که این امر مایه افتخار خانواده بزرگ دانشگاه تبریز است.

دکتر امامعلی پور ضمن تبریک کسب عنوان دانشجوی نمونه کشوری توسط این دو دانشجوی دانشگاه تبریز از زحمات اعضای هیئت‌داوران، شورای راهبردی و عوامل اجرائی این جشنواره تقدیر نمود.

لازم به ذکر است، در بیست و هشتمین جشنواره تجلیل از دانشجویان نمونه کشور که در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، از ۱۳ دانشجوی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ۱۰ دانشجوی دانشگاه‌های وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ۷ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان برگزیدگان این دوره تقدیر شد.

 


( ۱۶ )

نظر شما :