برگزاری رویداد بین المللی حمایت از کسب و کارهای نو در حوزه صنعت برق در دانشگاه تبریز

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۷ کد : ۱۱۳۹۵ اخبار
تعداد بازدید:۶۴۰

 

رویداد بین المللی حمایت از کسب و کارهای مبتنی بر ایده های نو در حوزه صنعت برق 3 اردیبهشت ماه 1399 در دانشگاه تبریز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، این رویداد در سه محور کاهش پیک  بار، بهبود بهره‌وری انرژی و تحول دیجیتال برگزار می شود که مهلت ارسال ایده ها به این رویداد بین المللی 8 اسفندماه سال جاری اعلام شده و زمان اعلام نتایج مرحله اول آن 13 اسفند 98 است.

یادآور می شود: با گسترش مشترکین برق و همچنین پیدایش مصرف کننده های جدید صنعتی، برنامه ریزی جهت استفاده بهینه از برق تولیدی از مهم ترین موضوعات این حوزه در سطح ملی و بین¬المللی است. شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با لحاظ نمودن این مورد و از طرفی با هدف مشارکت دادن دانشگاهیان و متخصصین این حوزه در رفع چاش های موجود در این صنعت، تصمیم به برگزاری رویداد بزرگ صنعت برق کشور با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز نموده است.

بر پایه همین گزارش؛ این رویداد، استارت آپ ویکند صنعت برق، یک برنامه یک روزه آخر هفته است که در آن گروهی از علاقه‌مندان به راه‌اندازی شرکت‌ نوپا از دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید، هسته ها و واحدهای فناور، توسعه‌دهندگان استارت آپ ها و صاحبان ایده با هم جمع می‌شوند و تیم‌هایی تشکیل می‌دهند تا یک شرکت نوپای جدید راه‌اندازی و نمونه اولیه‌ای از کار خود ارائه نمایند که محصول ارائه شده در راستای رفع یکی از نیازهای مهم صنعت برق کشور است.


( ۲ )

نظر شما :