معرفی رئیس جدید دانشکده علوم طبیعی

۰۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۷ کد : ۱۰۹۷۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۰۴۰

با حکم رئیس دانشگاه تبریز رئیس جدید دانشکده علوم طبیعی این دانشگاه منصوب شد.

مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید دانشکده علوم طبیعی امروز با حضور جمعی از اساتید، مدیران و کارکنان دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر مجیدی طی حکمی احمد جهانگیری عضو هیات علمی دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز را به ریاست این دانشکده منصوب کرد.

مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید دانشکده علوم طبیعی امروز با حضور جمعی از اساتید، مدیران و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.

دکتر مجیدی در این آیین ضمن قدردانی از تلاش و کوشش رئیس سابق این دانشکده با اشاره به موفقیت ها و افتخارات این دانشگاه در سال های اخیر گفت: اگر امروزه از این دانشگاه در حوزه های مختلف به افتخار یاد می کنند به خاطر تلاش صادقانه همه دانشگاهیان اعم از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه با همدلی و وحدت می توان گام های موثری در راستای اهداف کلان و راهبردی این دانشگاه برداشت، تصریح کرد: حرکت در مرزهای دانش، توسعه همکاری های بین المللی، توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه با اجرای طرح ها برای کسب درآمدهای اختصاصی و ... از جمله برنامه های کلان این دانشگاه است که برای رسیدن به این اهداف تلاش و همکاری همه دانشگاهیان ضروری است.  

وی یادآور شد: امروزه در دانشگاه ها و دیگر مراکز علمی کشورمان ظرفیت های فراوانی در بخش های مختلف وجود دارد که باید از این پتانسیل برای شکوفایی و حل مسائل و مشکلات جامعه بهره مند شد.

بر اساس این گزارش، در این آیین، همچنین دکتردهقان رئیس سابق دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز با ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مدیریت خود از همکاری همه اعضای هیات علمی و کارکنان در طول این دوره تشکر و برای رئیس جدید آرزوی توفیق کرد در ادامه دکتر جهانگیری رئیس جدید دانشکده هم ضمن  تشکر از زحمات  رئیس قبلی به برخی برنامه های خود اشاره نمود.

خاطر نشان می شود: دکتر احمد جهانگیری استاد گروه زمین شناسی دانشکده علوم طبیعی است که پیش از این نیز رئیس و معاون دانشکده و مدیر گروه زمین شناسی این دانشکده را برعهده داشت.

خاطر نشان می شود: دکتر احمد جهانگیری استاد گروه زمین شناسی دانشکده علوم طبیعی است که پیش از این نیز سمت ریاست و معاونت و مدیر گروه زمین شناسی این دانشکده را برعهده داشته است.

 

 


( ۹ )

نظر شما :