در جایزه «کتاب سال آذربایجان شرقی»؛ کتاب تألیفی اساتید دانشگاه تبریز به عنوان کتاب برگزیده انتخاب شد

۰۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۶ کد : ۱۰۴۹۱ اخبار
تعداد بازدید:۶۱۸

 

کتاب تالیفی دو تن از اعضای هیأت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز به عنوان کتاب برگزیده سال استان آذربایجان شرقی در زمینه علوم پزشکی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، برگزیدگان نخستین جایزه «کتاب سال  استان آذربایجان شرقی» که همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز معرفی شدند که در این آیین ازمولفین کتاب آسیب شناسی بیماری های انگلی در حیوانات اهلی  به نام های دکتر منیره خردادمهر استادیار پاتولوژی و دکتر احمد نعمت الهی استاد انگل شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

کتاب آسیب شناسی بیماری های انگلی در حیوانات اهلی در ۱۷۰ صفحه در زمینه آسیب شناسی بیمارهای انگلی برای تدریس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تالیف شده است و دارای دو فصل و ۹ بخش است.

دکتر احمد نعمت الهی استاد انگل شناسی و مدیر گروه آموزشی پاتوبیولوژی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز دارای بیش از ۲۵ مقاله در مجلات داخلی و۱۱۰مقاله در مجلات خارجی و اجرای ۵ طرح پژوهشی و استاد راهنمای ۳۳ پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد بوده و پیش از این نیز موفق به کسب عناوین پژوهشگر برتر دانشکده در سال های ۱۳۸۴ ، ۱۳۸۷ و ۱۳۹۰ و معلم نمونه دانشگاه در سال ۱۳۹۳ شده است.

دکتر منیره خردادمهر نیز استادیارپاتولوژی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز نیز دارای بیش از ۱۰مقاله در مجلات داخلی و۳۲ مقاله در مجلات خارجی و اجرای ۲طرح پژوهشی و استاد راهنمای ۸ پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد بوده است.

 


نظر شما :