دانشجوی رشته علوم و صنایع غذایی دانشگاه تبریز رتبه اول کنکور دکتری تخصصی ۹۸ را کسب کرد/ انتخاب اول دانشگاه تبریز

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۴ کد : ۱۰۱۶۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۳۹

نگار راوش دانشجوی رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی دانشگاه تبریز در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز Ph.D)) سال ۱۳۹۸ موفق به کسب رتبه نخست شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، این دانش آموخته دانشگاه تبریز در کد رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی به این موفقیت بزرگ دست یافته است و در همین راستا نیز به خاطر ظرفیتهای بالقوه گروه علوم و مهندسی صنایع غذایی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز و به ویژه اساتید برجسته آن، انتخاب اول تحصیل این دانش آموخته، دانشگاه تبریز بوده است.

یادآور می شود: پیش از این نیز جلال ژاکتی دانشجوی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز Ph.D)) سال ۱۳۹۸ موفق به کسب رتبه نخست شده بود.

همین گزارش حاکی است؛ دانشگاه تبریز در حال حاضر با داشتن بیش از ۲۱ دانشکده، چندین پژوهشکده و گروه پژوهشی، قطب علمی، ۸۰۰ نفر عضو هیات علمی، بیش از 24 هزار  نفر دانشجو و 457 هزار مترمربع فضای آموزشی، کمک آموزشی و پژوهشی و نیز به جهت همجواری با دانشگاه های بزرگ کشورهای منطقه، به عنوان بزرگترین مرکز علمی غرب و شمال غرب کشور، عهده دار بخش بزرگی از مسئولیت تولید علم و فناوری و رقابت در عرصه های بین المللی است.


( ۱۴۷ )

نظر شما :