به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و دیدار با دانشگاهیان؛ وزیر علوم وارد تبریز شد

۰۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۲ کد : ۹۹۴۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۴۳

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و هیات همراه وی شب گذشته وارد تبریز شدند و مورد استقبال دکتر پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی، دکتر میررضا مجیدی، رئیس دانشگاه تبریز و دیگرروسای دانشگاه های استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر غلامی به منظور افتتاح  چند طرح عمرانی، خدماتی و آموزشی دانشگاه تبریز، بازدید از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و دیدار با دانشگاهیان و مسئولان استان به آذربایجان شرقی سفر کرده است.

افتتاح ساختمان دانشکده کشاورزی اهر (در قالب طرح تملک دارائی‌های سرمایه‌ای مصوب)، ساختمان مرکزی حراست در ۵ طبقه (از محل منابع داخلی)، افتتاح و راه‌اندازی واحد تولیدی شیر و محصولات لبنی دانشگاه تبریز با ظرفیت تولید یک تن در ساعت (از محل کمک‌های خیرین و منابع داخلی) و تجهیز سلف مرکزی و همچنین استفاده از سیستم بخار برای پخت غذا برای اولین بار در بین دانشگاه‌های کشور از جمله برنامه‌های وزیر علوم در این سفر دوره روزه به استان آذربایجان شرقی است.

غبارروبی مزار شهدای گمنام، بازدید از بخش‌های مختلف دانشگاه تبریز از جمله مرکز رشد، شرکت در جلسه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی استان، جلسه با استاندار، نشست با ایثارگران و جلسه با شورای دانشگاه، هیئت امناء، هیئت ممیزه و نمایندگان شورای صنفی از جمله دیگر برنامه‌های دکتر غلامی است.

 


نظر شما :