رئیس دانشگاه تبریز در تجمع دانشگاهیان در حمایت از مجاهدت سربازان سپاه اسلام:

هرکس به کشور ما حمله کند، قطعا تنبیه خواهد شد

۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۴:۴۰ کد : ۲۱۸۱۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۴۱۹

تجمع دانشگاهیان دانشگاه تبریز در حمایت از عملیات غرورآفرین وعده‌ی صادق با حضور رئیس و اعضای هیأت رئیسه‌ی دانشگاه تبریز، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان، کارکنان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه‌های تبریز در مقابل مسجد بزرگ دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر صفر نصراله‌زاده رئیس دانشگاه تبریز طی سخنانی در این تجمع اظهار کرد: انقلاب اسلامی برپایه‌ی ظلم‌ستیزی، اسکتبار ستیزی، استقلال، آزادی و... روی کار آمده و رژیم غاصب صهیونیستی یکی از مظاهر استکبار و ظلم در منطقه است.

وی ادامه داد: اگر اعمال و رفتار رژیم صهیونیستی را در طول دوره‌ی خفّت بارش ملاحظه کنید، خواهیم دید که مملو از تجاوز، جنایت وکودک‌کشی است و بنا به فرموده‌ی امام خمینی(ره) این رژیم باید از صحنه‌ی روزگار محو شود و نشانه‌های این موضوع را در حمله‌ی دیشب رزمندگان اسلام مشاهده کردیم؛ به‌طوریکه دشمن هرگز تصور نمی‌کرد که با انبوهی از موشک‌ها و پهبادها مورد هدف قرار بگیرد و قطعا خداوند در کمین زیانکاران است و آن‌ها را به سزای اعمال خود خواهد رساند.

رئیس دانشگاه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ما اکنون به درجه‌ای از قدرت رسیده‌ایم که دشمن را وادار به مقابله می‌کنیم و اکنون به برکت رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهید طهرانی‌مقدم، شهید سلیمانی و سایر شهدای گرانقدر  به جایی رسیدیم که احساس عزت و قدرت می‌کنیم. ما برای استقلال خود شهید دادیم و پای این استقلال می‌ایستیم و هرکس به کشور ما حمله کند، قطعا تنبیه خواهد شد.

وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام وعده‌ی رهبر معظم انقلاب را عملی کردند، یادآور شد: ما شب گذشته احساس عزت کردیم؛ هیچکس تصور نمی‌کرد بتوان به اسرائیل حمله کرد و ما در واقع فقط به اسرائیل حمله نکردیم بلکه به کل دنیای کفر که رژیم غاصب صهیونیستی مظهر آن است، حمله کردیم.

دکتر نصراله‌زاده تاکید کرد: دیشب کودکان فلسطینی که چندین ماه بود زیر حملات وحشیانه‌ی رژیم کودک‌کش قرار داشتند، راحت خوابیند و اسرائیل غاصب دیشب زمین‌گیر شد و تصاویر منتشرشده، نشان داد گنبد آهنین گوشالی بوده و توان مقابله با موشک‌ها و پهبادهای ما را ندارد.

عملیات غرورآفرین وعده‌  صادق موجب شادی مردم مظلوم غزه شد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی نیز طی سخنانی گفت: عملیات غرورآفرین وعده‌ی صادق موجب شادی مظلومان عالم مخصوصا مردم مظلوم غزه شد؛ به‌طوریکه مردم غزه بعد از چندین ماه که زیر آتش خون‌بار رژیم غاصب صهیونیستی بودند، دیشب توانستند به برکت این عملیات غرورآفرین، نفس راحتی بکشند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری ادامه داد: این تجمع و این حضور موجب دلگرمی رزمندگان اسلام و باعث خوشحالی ماست و ما به این عظمت ایران اسلامی افتخار کنیم.

وی در تشریح مواجهه‌های نرم و سخت جمهوری اسلامی در قبال رژیم غاصب صهیونیستی خاطرنشان کرد: یکی از مصادیق مواجهه‌ی نرم، ابتکار امام خمینی(ره) در خصوص معرفی روز قدس بود که موجب شد مساله‌ی فلسطین از یک موضوع عربی به موضوع اصلی جهان اسلام تبدیل شد و امروز تمام انسان‌های آزاده از مردم مظلوم غزه حمایت و علیه رژیم غاصب صهیونیستی اعتراض می‌کنند که باعث می‌شود بحث غزه به فراموشی سپرده نشود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان ادامه داد: اثرات مواجهه‌ی سخت مقابله با اسرائیل غاصب نیز این است که برخلاف گذشته‌ که تنها با سنگ در مقابل جنایات رژیم غاصب صهیونیستی ایستادگی می‌کردند، امروز ایران اسلامی به‌عنوان رهبر جبهه‌ی مقاومت این قدرت را دارد که نه تنها اسرائیل بلکه آمریکا و انگلیس نیز برای دفاع از خود در مقابل پهبادهای ایران اسلامی اقدام می‌کنند.

وی افزود: ایران اسلامی امروز ثابت کرد که تاکنون هر حرفی که در خصوص موشک‌ها و پهباد‌ها زده می‌شد، شوخی نبوده و تکنولوژی نظامی ایران اسلامی به برکت خون شهدا و تلاش جوان‌های نخبه‌ی ایرانی به عینه ثابت شد.

حجت الاسلام و المسلمین انوری در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: عملیات وعده‌ی صادق علاوه بر قوت قلب مظلومان عالم، به مستکبرین جهانی ثابت کرد که ایران اسلامی بر سر تمامیت ارضی خود با هیچ کس شوخی ندارد و امیدواریم این عملیات زمینه‌ساز ظهور حجت ابن الحسن العسکری (عج) شود.


لینک دانلود فایل

( ۲ )

نظر شما :