گزارش روز ششم/ طلای اول میزبان/شگقتی در بسکتبال و والیبال

۰۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۶ کد : ۱۷۷۶۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۶۸

 

 

در ششمین روز از رقابت‌های المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی تبریز، تیم‌ها به رقابت‌ پرداختند.
به گزارش واحد خبر کمیته رسانه المپیاد پانزدهم، مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در بخش پسران روز سه شنبه (4 مرداد ماه)  در رشته‌های مختلف تیمی و انفرادی پیگیری شد.


فوتسال
بازی‌های روز ششم رقابت‌های فوتسال پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز در بخش نیمه نهایی و رده بندی برگزار شد که نتایج به شرح زیر است:


ولیعصر رفسنجان 2 - 1   ارومیه
غیرانتفاعی خیام 3  - 0  تبریز
تربیت دبیر شهید رجایی 4 - 3 اصفهان
افسری امام حسن مجتبی(ع)  5 -  1 شهید چمران اهواز


بر این اساس تیم‌های تربیت دبیر شهید رجایی و افسری امام حسن مجتبی(ع)  به دور فینال راه یافتند و تیم‌های اصفهان و شهید چمران اهواز برای کسب عنوان سوم و غیرانتفاعی خیام و ولیعصر رفسنجان نیز برای مقام پنجمی رقابت می‌کنند. دو تیم ارومیه و تبریز نیز به دنبال کسب مقام هفتمی خواهند بود.


بسکتبال
بازی‌های روز ششم رقابت‌های بسکتبال پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز در بخش نیمه نهایی و رده بندی برگزار شد که نتایج به شرح زیر است:

پیام نور چهارمحال و بختیاری 73 – هرمزگان 37
فردوسی مشهد 61 _ شیراز 62
شهیدبهشتی 70 _ مازندران 72
تبریز 85 _ تهران 93

بر این اساس تیم‌های مازندران و تهران به دور فینال راه یافتند و تیم‌های تبریز و شهیدبهشتی برای کسب عنوان سوم و شیراز و پیام نور چهارمحال و بختیاری نیز برای مقام پنجمی رقابت می‌کنند. هرمزگان و فردوسی مشهد نیز برای عنوان هفتمی به مصاف هم می‌روند.

والیبال
نتایج بازی‌های روز ششم رقابت‌های والیبال پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز در بخش نیمه نهایی و رده بندی برگزار شد که نتایج به شرح زیر است:
پیام نور گیلان 2 _ صنعتی امیرکبیر صفر
غیرانتفاعی آذرآبادگان ۲_ ولیعصر رفسنجان 1
تبریز صفر _ غیرانتفاعی امام رضا(ع) 2
تهران صفر _ غیرانتفاعی زند شیراز 2

بر این اساس تیم‌های غیرانتفاعی امام رضا(ع) و غیرانتفاعی زند شیراز به دور فینال راه یافتند و تیم‌های تبریز و تهران برای کسب عنوان سوم و غیرانتفاعی آذرآبادگان و پیام نور گیلان نیز برای مقام پنجمی رقابت می‌کنند. ولیعصر رفسنجان و صنعتی امیرکبیر نیز برای عنوان هفتمی به مصاف هم می‌روند.


شنا
رقابت‌های شنای پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز امروز آغاز و در 8 ماده پیگیری شد که نتایج نهایی این 8 ماده به شرح زیر است:
100 متر آزاد:
مقام اول  سیدمحمد حسینی از کاشان
مقام دوم امیررضا خراسانی از خوارزمی تهران
مقام سوم سیدمرتضی حسینی از خواجه نصیرالدین توسی


66 متر قورباغه:
مقام اول فرشید قناعتی از صنعتی شاهرود
مقام دوم آرش وطن پرست از صنعتی شریف
مقام سوم سیدامین مهدی زاده از صنعتی شاهرود


100 متر پروانه:
مقام اول یاسین قنبرزاده از فردوسی مشهد
مقام دوم  امیررضا خراسانی از خوارزمی تهران
مقام سوم  علی نقوی از اصفهان


66*4 متر مختلط تیمی:
مقام اول تهران
مقام دوم  اصفهان
مقام سوم  خواجه نصیرالدین توسی


66 متر آزاد:
مقام اول  سیدمحمد حسینی از کاشان
مقام دوم  متین سهرابی از اصفهان
مقام سوم  کیانوش مشایخی از خواجه نصیرالدین توسی


200 متر قورباغه:
مقام اول  آرش وطن پرست از صنعتی شریف
مقام دوم  فرشید قناعتی از صنعتی شاهرود
مقام سوم  سیدامین مهدی زاده از صنعتی شاهرود


100 متر کرال پشت:

مقام اول آریان صلواتی از سنندج
مقام دوم  یاسین قنبرزاده از فردوسی مشهد
مقام سوم  امیرحسین بیگ محمدی از تهران


133 متر مختلط انفرادی:
مقام اول  محمد مهمان نواز از موسسه آموزش عالی توس
مقام دوم سیدمرتضی حسینی از خواجه نصیرالدین توسی
مقام سوم  علی نقوی از اصفهان


دو و میدانی
رقابت‌های دو و میدانی پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز امروز در چنو ماده پیگیری شد.
نتایج نهایی این مسابقات به شرح زیر است:


۳۰۰۰ متر :
مقام اول  عطا اسدی از شهیدمدنی آذربایجان
مقام دوم  سیدمحمد هادی موسوی از اصفهان
مقام سوم  سیدپارسا از شهیدبهشتی


پرش طول:
مقام اول  مجتبی زاهدی از سندباد گلبهار
مقام دوم  محمدرضا قاسمی از ملایر
مقام سوم  سید داود نورالدینی از لرستان


پرش ارتفاع:
مقام اول  عباس عمادی از شهیدبهشتی
مقام دوم  امیرمهدی رضوانی از فردوسی مشهد
مقام سوم  میلاد میری از شهید رجایی


۸۰۰ متر:
مقام اول  علیرضا نوری از شهرکرد
مقام دوم  محمدصادق شریفیان از آموزش عالی محلات
مقام سوم  محمدجواد روهنده از بیرجند


۶۰ متر:
مقام اول  محمدجواد رنجکش از غیرانتفاعی رجا قزوین
مقام دوم  علی عباسپور از فردوسی مشهد
مقام سوم  محمد جعفری از آپادانا شیراز و  علی سلامتیان از شهاب دانش قم   


پرتاب نیزه:
مقام اول  صنعان محمدی خو از شهید رجایی
مقام دوم  شهاب کیانی از قم
مقام سوم  مهدی عنایتی از ایلام


پرتاب وزنه:
مقام اول علی حیدری گرجی از فنی و حرفه‌ای مازندران
مقام دوم  برانوش افشاری از شیراز
مقام سوم  صنعان محمدی خو از شهید رجایی


کاراته
رقابت‌های کاراته پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز امروز در بخش کاتا و کومیته پیگیری شد.
نتایج نهایی این مسابقات به شرح زیر است:


کاتا انفرادی:
مقام اول  ابوالفضل شهرجردی از تهران
مقام دوم  سهند اسلامی از تبریز
مقام سوم  میلاد فرازمهر از اراک
مقام سوم مهدی رضایی از کرمان


کومیته 55-:
مقام اول  محمدطاها کلانه از مازندران
مقام دوم  محمدحسین جعفریان از یزد
مقام سوم  نوید رسولی از کردستان
مقام سوم  خاک دامن از قم


کومیته 60-:
مقام اول  پوریا اقدسی از تهران
مقام دوم  محمدرضا غفوری از ادیب مازندران
مقام سوم   سیدرضا راستین از امام حسین(ع)
مقام سوم  محمد صفری از قم


کومیته 67-:
مقام اول  سیدعلی کریمی از تبریز
مقام دوم  محمدامین قنبری از خوارزمی تهران
مقام سوم  فردین قادرپور از جهرم
مقام سوم  ابوالفضل میرزایی از تهران


کومیته 75-:
مقام اول  علیرضا حیدری از اراک
مقام دوم  محمد کاویانی منش از غیرانتفاعی زند شیراز
مقام سوم  علی ابراهیمی از شهیدباهنر کرمان
مقام سوم  نوید رنجبر از ادیب مازندران


کشتی فرنگی
رقابت‌های کشتی پسران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز امروز پیگیری شد.
نتایج نهایی این مسابقات به شرح زیر است:


وزن 60 کیلوگرم:
مقام اول محمد جانقلی از شهاب دانش قم
مقام دوم محمد هادی شعبانی از  غیرانتفاعی زند شیراز
مقام سوم مشترک حسین روستا از آپادانا شیراز و مسعود قجه یگانه از تهران

وزن 67 کیلوگرم:
مقام اول سینا رضایی از فردوسی مشهد
مقام دوم احمدرضا بیاتی از غیرانتفاعی زند شیراز
مقام سوم مشترک رضا مردی از طلوع مهر، محمد اسکندری جهمانی از شهید مدنی آذربایجان

 وزن 77 کیلو گرم:
مقام اول امیر حسین عرب از رجا قزوین
مقام دوم طاه خانپور از طبری بابل
مقام سوم مشترک علی ایمانی از  فرهنگیان‌ خراسان رضوی، آریا اسدیان از اراک

وزن 87 کیلوگرم:
مقام اول علی کبیری از شهرکرد
مقام دوم ابوالفضل شریفی علوم و فنون مازندران
مقام سوم مشترک علیرضا غفاری از غیرانتفاعی زند شیراز، سید محمد مهدی میررحمتی از فنی و حرفه ای مازندران

وزن 97 کیلوگرم:
مقام اول وحید دادخواه از فردوسی مشهد
مقام دوم احتشام لرستانی از جندی شاپور
مقام سوم مشترک امیرحسین راستی از صنعتی شریف، مسلم مرادی از کردستان

وزن 130 کیلوگرم:
مقام اول مسعود میرزاییان از شهرکرد
مقام دوم حسام بابایی از محقق اردبیلی
مقام سوم مشترک ارشیا توکلی از گلستان، سجاد میرزازاده از طبری بابل


( ۳ )

نظر شما :