انتصاب دکتر جلال شیری به عنوان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۱ کد : ۱۵۱۳۵ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۸۴۳۲

 

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه تبریز، دکتر جلال شیری، دانشیار گروه علوم و مهندسی آب دانشگاه تبریز به سمت معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب شد.                                  
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، در حکم انتصاب دکتر شیری آمده است: با توجه به تجارب و سوابق ارزشمند، جنابعالی و به استناد ماده 5 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها، به موجب این حکم، با حفظ سمت آموزشی به سمت معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تجارب خویش در حسن انجام مسئولیت های محوله موفق و موید باشید.
رئیس دانشگاه تبریز همچنین در نامه‌ای جداگانه، از خدمات و تلاش‌های دکتر عسگری معاون سابق پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز  قدردانی کرد.
یادآور می شود: دکتر جلال شیری دانشیار گروه علوم و مهندسی آب دانشگاه تبریز است که دکتری تخصصی خود را در سال ۱۳۹۳ از دانشگاه تبریز اخذ نموده است. از جمله سوابق علمی وی میتوان به قرارگیری در لیست یک درصد دانشمندان برتر جهان در چهار سال متوالی اخیر، برنده جایزه دانش آموختگان برتر علمی بنیاد ملی نخبگان در سال ۹۶، پژوهشگر برتر دانشگاه تبریز از نظر ارجاعات علمی در سال ۹۶، برگزیده علمی قشر بسیج اساتید در سال ۹۷، مولف رساله برتر در پنجمین جشنواره ملی مهندسی و مدیریت آب در سال ۹۵، مولف رساله و مقاله برتر در اولین و دومین همایش ملی آثار برتر پژوهشی در حوزه بهره وری در سالهای ۹۲ و ۹۳، دانشجوی برتر دانشگاه تبریز در دانشکده کشاورزی (سال ۹۲)، عضویت در دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، چاپ بیش از صد مقاله در مجلات بسیار معتبر بین المللی، چاپ دهها مقاله علمی پژوهشی و کنفرانسی ملی و بین المللی، داوری در بسیاری از مجلات معتبر دنیا در حوزه تخصصی مرتبط، و ... اشاره نمود‌.
همچنین موسس و سرپرست مرکز پژوهشی مهندسی و علوم آب دانشگاه تبریز، عضو موسس قطب علمی هیدروانفورماتیک ایران، مدیر اجرایی نشریه دانش آب و خاک، موسس رشته هیدروانفورماتیک دانشگاه تبریز، معاون علمی-پژوهشی سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی استان، مسئول کمیته استانی محیط زیست خانه نخبگان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان، مسئول اسبق کمیته اجرایی انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران، عضو پیوسته کمیته ملی آبیاری و زهکشی و کمیته ملی سدهای بزرگ ایران، مشاور رئیس اسبق سازمان جهاد کشاورزی استان، عضو هسته پژوهشی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز، مشاور کانون ایثار دانشگاه، مشاور جامعه اسلامی دانشجویان و کانون مدافعان حرم دانشگاه تبریز و ... نیز از جمله سوابق اجرایی این عضو هیات علمی دانشگاه تبریز است.


( ۲۹ )

نظر شما :