رییس دانشگاه تبریز، حامی برتر پژوهش و فناوری کشور انتخاب شد

۲۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۶ کد : ۶۵۱۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۸۲۶در هجدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری، رییس دانشگاه تبریز و دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری استان آذربایجان شرقی به عنوان حامی برتر برگزیده پژوهش و فناوری کشور انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر محمد رضا پورمحمدی و دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری استان، در هجدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری، که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن اجلاس سران برگزار شد، عنوان حامی برتر پژوهش و فناوری کشور را بدست آورد.
در این ارتباط لوح سپاسی به امضاء دکتر منصور غلامی، وزیر علوم و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور رسیده که در قسمتی از آن آمده است: بدون تردید امروزه اقتدار و بالندگی جوامع در عرصه ها و حوزه های گوناگون به میزان زیادی در گروه رشد علمی، مطالعاتی و تحقیقاتی است که در پرتو تعامل مدیران و اندیشه ورزان خلاق حاصل آمده و همواره آینده ای سرشار از امید و نشاط را نوید می دهد. ضمن قدردانی از تلاش و اهتمام جنابعالی به حوزه پژوهش و فناوری، انتخاب آن استان به عنوان یکی از استان های برتر جشنواره ملی پژوهش سال 1396 را تبریک عرض می نمایم. امید آن که شاهد توسعه هر چه بیشتر فرهنگ پژوهش در حوزه های مختلف مدیریتی به ویژه اقتصاد مقاومتی بوده از این طریق زمینه افزایش میزان مشارکت نخبگان علمی در تصمیم گیری های اجرایی و توسعه پژوهش های کاربردی، بیش از پیش فراهم گردد.
بر اساس همین گزارش، در این مراسم از استانداران چهار استان شامل آذربایجان شرقی، فارس، آذربایجان غربی و لرستان به عنوان روسای هفته پژوهش و رؤسای دانشگاه های مادر این استان ها شامل: تبریز، شیراز، ارومیه و لرستان به عنوان دبیر برگزیده ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری تقدیر شد.

 


( ۳ )

نظر شما :