روسای جدید دو دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند

۲۷ آذر ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۵ کد : ۶۵۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۰۶
روسای جدید دو دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند

 

با حکم دکتر محمدرضا پورمحمدی، روسای جدید دانشکده های شیمی و  مهندسی برق و کامپیوتر منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، رییس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه ای دکتر میررضا مجیدی، استاد دانشکده شیمی و دکتر ضیاء الدین دایی کوزه کنانی، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر  منصوب نمود.

در بخشی از احکام نامبردگان آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزنده جناب عالی و با استناد به مفاد ماده 6 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، به موجب این حکم، با حفظ سمت آموزشی، به این پست منصوب می شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران و صاحب نظران در حسن انجام این مسئولیت خطیر موفق و موید باشید.

اضافه می نماید: از سوابق علمی و اجرایی دکتر میررضا مجیدی، استاد دانشکده شیمی می توان به رییس دانشکده، رییس بیمارستان ولیعصر گیلان غرب، مدیر امور پژوهشی و روابط بین الملل دانشگاه تبریز، مشاور رییس دانشگاه، مدیر گروه شیمی تجزیه و مدیر اتاق فکر استان آذربایجان شرقی، اجرای نزدیک10 طرح تحقیقاتی، تالیف و ترجمه 5 کتاب و چاپ بیش از 60 مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی و ... اشاره کرد.

همچنین خاطر نشان می شود، دکتر ضیاء الدین دایی کوزه کنانی، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر نیز دارای بیش از 60 دارای مقاله در مجلات علمی پژوهشی و کنفرانس های داخلی و خارجی است و رییس دانشکده مهندسی برق، مدیر مرکز رشد، مدیر مرکز نو آوری، مدیر گروه مهندسی الکترونیک دانشگاه تبریز و مدیر گروه مهندسی الکترونیک دانشگاه ارومیه از جمله سوابق اجرایی وی است.

همین گزارش حاکی است: رییس دانشگاه طی نامه های جداگانه ای از خدمات دکتر علی اکبر خاندار، رییس سابق دانشکده  شیمی و دکتر هیرش سیدی، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، رییس قبلی قدردانی نمود.


( ۱۱ )

نظر شما :