با برگزاری مراسم تکریم و معارفه؛ رییس جدید مرکز تحقیقات علوم پایه دانشگاه تبریز معرفی شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۶ کد : ۵۷۷۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۲۵

مراسم تکریم و معارفه رییس سابق و جدید مرکز تحقیقات علوم پایه دانشگاه تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر محمد مقدم واحد، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز در این آیین با تقدیر از تلاش های دکتر محسن موذن رییس سابق، اعضای هیات علمی و کارکنان این مرکز گفت: در سال های اخیر اقدامات مثبتی برای رشد و توسعه این مرکز برداشته شده که امید می رود با روی کار آمدن مدیریت جدید این روند مثل گذشته و حتی با برنامه ها و رویکردهای پیشرو ادامه داشته باشد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، با تاکید بر اینکه مسئولان دانشگاه حمایت های لازم را از موضوعات پژوهشی خواهند داشت، افزود: همه باید در تعالی این دانشگاه در حوزه های مختلف از جمله در بخش های آموزشی و پژوهشی تلاش کنند تا دانشگاه تبریز در حوزه های  مختلف به استاندارهای جهانی لازم برسد.
در ادامه این مراسم دکتر محسن موذن، رییس سابق مرکز تحقیقات علوم پایه در سخنان کوتاهی ضمن ارائه گزارش از اعضای هیات علمی و کارکنان این مرکز به خاطر تلاش ها و همکاری های صورت گرفته در طول مسئولیت خود قدردانی کرد و دکتر اصغر عسگری، رییس جدید این مرکز نیز  به ارایه برنامه های خود پرداخت.
لازم به ذکر است:  در پایان این مراسم، دکتر اصغر عسگری، با حفظ سمت رییس پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره شناسی به عنوان رییس جدید این مرکز معرفی و از خدمات دکتر محسن موذن، قدردانی شد.

 


( ۲ )

نظر شما :