انتصاب استاد دانشگاه تبریز به عنوان رییس منطقه یک دانشگاه فنی و حرفه ای

۰۵ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۹:۴۹ کد : ۴۴۰ رویدادها و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۵۵۲
انتصاب استاد دانشگاه تبریز به عنوان رییس منطقه یک دانشگاه فنی و حرفه ای
دکتر جعفر احمدی شالی، عضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز به عنوان رییس منطقه یک دانشگاه فنی و حرفه ای منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، در قسمتی از حکم وی که به امضای
دکتر مسعود شفیعی، رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور رسیده، آمده است؛ امید است با استعانت از ایزد متعال و به مدد دانش و درایتی که بحمدالله از آن برخوردارید ضمن اهتمام در جهت ارتقاء، توسعه، شکوفایی و تحقق هر چه بیشتر و برجسته تر اهداف و آرمان های والای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در راستای منویات مقام معظم رهبری و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی، صداقت کاری و توجه به امر صرفه جویی در بیت المال با بهره مندی از توانایی و همدلی نیروهای آن مرکز در اجام امور محوله موفق و سربلند باشید.
معاون برنامه ریزی شرکت تراکتور سازی ایران، دبیر هیئت مدیره گروه صنعتی تراکتور سازی ایران، مشاور شهردار و عضو هیئت مدیره سازمان آمار و فناوری اطلاعات و رییس اداره هماهنگی امور بازرسی و نظارت کل کشور از جمله مسئولیت های اجرایی دکتر جعفر احمدی شالی در سال های اخیر بوده است.

همین گزارش حاکی است: دانشگاه فنی حرفه ای کشور به 10 منطقه تقسیم شده که منطقه یک شامل استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل می باشد.نظر شما :