دو نفر از دانشجویان دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشور انتخاب شدند

۲۱ خرداد ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۰ کد : ۴۱۷ رویدادها و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۴۰۰
دو نفر از دانشجویان دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشور انتخاب شدند


در بیست و دومین دوره انتخاب دانشجوی نمونه کشور، دو نفر از دانشجویان دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر حسین امامعلی پور، معاون دانشجویی دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: در بیست و دومین دوره انتخاب دانشجوی نمونه، مقصود بشارتی، دانشجوی دکتری تخصصی علوم دامی و علی نیک کار، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران، به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شدند.
وی شاخص های این عنوان را در محورهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و شئون دانشجویی ذکر کرد و گفت: در دانشگاه تبریز، در کل 54 نفر از مقاطع مختلف تحصیلی شامل 25 نفر از دوره دکتری تخصصی، 15 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 14 نفر دانشجوی کارشناسی برای این کار ثبت نام نموده بودند که پس از بررسی و احراز شرایط، 14 نفر تایید و به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شدند.
وی با اشاره به اینکه برای اولین بار دو نفر در یک دوره از دانشگاه تبریز به کسب این عنوان شده اند افزود، در بیست و دومین دوره انتخاب دانشجوی نمونه کشور 42 دانشجو موفق به کسب این عنوان شدند.
خاطر نشان می شود: انتخاب دانشجوی نمونه، هر سال، به منظور شناسایی و معرفی الگوی مناسب دانشجویی، افزایش مراتب معنوی و تشویق دانشجویان به پایبندی و گسترش اصول و ارزش های اسلامی و با هدف افزایش تحرک و شادابی اجتماعی و شناسایی استعدادهای برتر علمی فرهنگی در میان دانشجویان، از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بین تمام دانشجویان کشور برگزار می گردد.


نظر شما :