هفتمین نشست مدیران مالی دانشگاه های استان در دانشگاه تبریز برگزار شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۹ کد : ۴۱۳ رویدادها و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۶۱۹۳

هفتمین نشست مدیران مالی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در استان آذربایجان شرقی، سالن کنفرانس دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، معاون پشتیبانی و توسعه منابع دانشگاه تبریز، در این مراسم به تبیین نقش مدیریت مالی در رسیدن به اهداف سازمانی دانشگاه ها پرداخت و گفت: عملکرد حوزه مالی در رضایتمندی اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان تاثیر بسزایی دارد و با توجه به منابع محدود مالی، کمبود اعتبارات و تخصیصات، ایجاد رضایتمندی، هنر مدیریت است.
دکتر علی حسین زاده دلیر، افزود: ایجاد هماهنگی بیشتر، استفاده از تجارب و عملکرد همدیگر، وحدت رویه در رویکردهای مالی، آگاهی از مشکلات و استفاده از همفکری و هم افزایی در حل مشکلات مالی دانشگاه ها، از مزایای برگزاری نشست مدیران مالی است.
محمد حسین رضاوند، مدیر امور مالی دانشگاه تبریز و دبیر گروه مدیران مالی دانشگاه های استان نیز ضمن اعلام دستور کار جلسه، گفت: در این نشست موضوعاتی همچون ماده 11 و 52 آیین نامه استخدامی هیات علمی پیمانی دانشگاه ها، ماده 1 آیین نامه استخدامی(تفویض اختیار مسئولین دانشگاه ها)، ماده 37 آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه ها و موضوع بکارگیری کارکنان و اعضای هیات علمی بازنشسته در دانشگاه ها و ماده 106 قانون خدمات کشوری کارکنان و مشمولین صندوق تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای مناسب اتخاذ می شود.
همین گزارش حاکی است: اعضا به صورت همزمان در کارگاهی که از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بصورت ویدئو کنفرانس در ارتباط با تغییر سیستم مدیریت امورمالی دانشگاه ها به سیستم حسابداری تعهدی برگزار شد، شرکت نمودند.
شایان ذکر است: در این جلسه مدیران مالی دانشگاه های تبریز، صنعتی سهند، مراغه، جامع علمی و کاربردی، هنر اسلامی، شهید مدنی آذربایجان، بناب، پیام نور استان، پارک علم و فناوری، جهاد دانشگاهی، پژوهشگاه هوا فضا و مرکز نجوم و ستاره شناسی مراغه حضور داشتند.


 


نظر شما :