دانشگاه تبریز کارگاه آموزشی مبانی و مفاهیم برنامه ریزی را برای کارشناسان برنامه ریزی ارشد 31 استان برگزار می کند

۲۵ آذر ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۱ کد : ۳۵۹ رویدادها و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۹۸۳

بر اساس قرار داد با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری؛
دانشگاه تبریز کارگاه آموزشی مبانی و مفاهیم برنامه ریزی را برای کارشناسان برنامه ریزی ارشد 31 استان برگزار می کند
دانشگاه تبریز بر اساس قرار داد با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری؛ کارگاه آموزشی مبانی و مفاهیم برنامه ریزی با تاکید بر برنامه ریزی هسته های کلیدی را برای کارشناسان برنامه ریزی ارشد 31 استان کشور برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر حسین پناهی، رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: بر اساس قرارداد منعقده بین دانشگاه تبریز و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، مقرر شده است این دوره ها برای کارشناسان برنامه ریزی ارشد همه 31 استان کشور تا پایان دی ماه 1393 برگزار شود.
به گفته وی، نخستین دوره کارگاه برنامه ریزی هسته های کلیدی برای کارشناسان ارشد استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل در آذر ماه 93 از سوی استادان دانشگاه تبریز و معاونت برنامه ریزی استانداری آذربایجان شرقی در محل این دانشکده برگزار شد.
دکتر پناهی، یادآور شد: بر همین اساس این کارگاه با چهار محوریت آموزشی شامل مبانی و مفاهیم برنامه ریزی، چارچوب مفهومی سنـد تدبیـر توسعـه، متدولوژی برنامه ریزی هسته های کلیدی و نظام و پایش برگزار شد.


نظر شما :