استاد دانشگاه تبریز، متخصص برجسته صنعت آبکاری کشور شد

۳۰ مهر ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۹ کد : ۳۵۸ رویدادها و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۳۳

عضو هیات علمی دانشگاه تبریز، در سومین جشنواره صنعت آبکاری ( جایزه پروفسور کنعانی)، به عنوان متخصص برجسته این حوزه انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر شاهین خامنه اصل، عضو هیات علمی دانشکده فنی مهندسی مکانیک این دانشگاه، به خاطر تربیت نیروهای متخصص و کارآمد و همکاری صادقانه وی در ارتقای علمی و فرهنگی صنعت آبکاری کشور، این عنوان را کسب کرده است.
همین گزارش حاکی است؛ در بخشی از لوح تقدیر وی، که به امضای رییس و دبیر این جشنواره رسیده، آمده است: برگزار کنندگان سومین جشنواره صنعت آبکاری( جایزه پروفسور کنعانی)، در تصمیمی آگاهانه، جنابعالی را به عنوان متخصص برجسته این دوره انتخاب نموده اند.
یادآور می شود: انتشار 5 مقاله در مجلات ISI، ارایه 77 مقاله در همایش های ملی و بین المللی و راهنمایی 6 پایان نامه کارشناسی ارشد از جمله سوابق علمی و آموزشی این عضو هیات علمی دانشگاه تبریز می باشد.
لازم به ذکر است؛ سومین جشنواره جایزه پروفسور کنعانی در صنعت آبکاری مهرماه سال جاری در تهران برگزار شد؛ این جشنواره با هدف شناسایی، حمایت، تجلیل و بزرگداشت پژوهشگران، فعالان، نوآوران و فن آوران برتر صنعت آبکاری، تلاش برای ایجاد بستری مناسب برای همکاری، ارتباط و تعامل بیشتر دانشگاه و صنایع آبکاری به منظور تربیت نیروی مورد نیاز صنعت و تعریف پروژه های کاربردی برای حل مشکلات صنعت آبکاری در مقاطع مختلف، بالا روحیه اعتماد به نفس و تشویق به خلاقیت و نوآوری در مدیران، کارشناسان و کارکنان شاغل در این صنعت و کمک به علمی تر شدن واحدهای آبکاری و عملی تر شدن پژوهش های دانشگاهی برگزار می شود.


نظر شما :