اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص نحوه ارائه دروس مجازی در ترم دوم سال ۱۳۹۹

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۳ کد : ۱۳۴۰۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۰۱۶

 

با توجه به تجربه برگزاری دو ترم به صورت مجازی، در جهت کاهش همزمانی و همچنین ارتقای کیفیت برگزاری کلاس‌های مجازی، تغییرات ذیل در سامانه آموزش‌های مجازی دانشگاه تبریز از شروع نیمسال تحصیلی دوم سال 1399، روز شنبه 25/11/99، اعمال خواهد شد.

 

کلاسهای کارشناسی: کلاسهای کارشناسی کماکان در سامانه قبلی به آدرس lms.tabrizu.ac.ir برگزار خواهد شد. نام کاربری و گذرواژه این سامانه برای کلیه کاربران همان نام کاربری و گذرواژه استفاده شده در نیمسال تحصیلی اول سال 1399 است.

 

کلاسهای کارشناسی ارشد و دکتری: کلیه کلاسهای تحصیلات تکمیلی در آدرس class.tabrizu.ac.ir برگزار خواهد شد.

  • نام کاربری دانشجویان تحصیلات تکمیلی شماره دانشجویی است که در ابتدای آن حرف “s” قرار گرفته است.
  • گذرواژه تمامی دانشجویان در این سامانه کد ملی است.
  • اکیداً توصیه می‌شود در اولین ورود، گذرواژه پیشفرض سامانه تغییر یابد. برای این منظور، کافی است در گوشه سمت چپ بالای صفحه، روی نام و نام خانوادگی خود یا علامت مثلث کلیک کرده و گزینه ترجیحات را انتخاب نموده، سپس تغییر رمز ورود را انتخاب و رمز جدید را تعریف نمایید.

تذکر 1: مطابق روال ترم‌های قبل کلاسهای ضبط شده در هر دو سامانه حداقل به مدت یک‌ماه در دسترس بوده و بعد از یک ماه پاک خواهند شد. با این وجود مدیریت فضای اختصاص داده شده (قسمت پیوست دروس برای دروس کارشناسی و یا قسمت فایل برای دروس تحصیلات تکمیلی) بر عهده استاد درس خواهد بود.

تذکر 2: فایلهای راهنمای مربوط به هر دو سامانه در سایت گروه آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه به آدرس vu.tabrizu.ac.ir در دسترس قرار خواهند گرفت.

 


( ۳۸ )

نظر شما :