با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر محمدرضا پورمحمدی رییس دانشگاه تبریز ابقاء شد

۱۱ دی ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۱ کد : ۶۵۸۰ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۱۱۹


دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر محمدرضا پورمحمدی را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه تبریز ابقا نمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، متن حکم انتصاب دکتر محمدرضا پورمحمدی به شرح زیر است:
ضمن قدردانی از خدمات ارزنده‌تان و براساس تبصره ۱ ماده ۴ آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای به مدت چهار سال به ریاست دانشگاه تبریز منصوب می شوید.
امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و بر اساس اهداف، سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های موثری بردارید.
انتظار می رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.
لازم به ذکر است: دکتر محمدرضا پورمحمدی، استاد تمام گروه آموزشی برنامه ریزی شهری دانشکده برنامه ریزی و علوم محیطی دانشگاه تبریز بوده و چاپ بیش از 90 مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی، ارائه بیش از 30 مقاله در همایش های ملی و بین المللی، تالیف ۴ جلد کتاب، اجرای ۱۱ طرح پژوهشی و راهنمایی ۹۰ پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و ۱۲ رساله دکتری و رییس دانشگاه تبریز، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و معاون دانشجویی دانشگاه تبریز و رییس دانشکده دانشکده علوم انسانی و اجتماعی از جمله سوابق علمی و  اجرایی وی است.


۷ رای

نظر شما :