پذیرش و ارایه ۴ مقاله کارشناس و فعال رسانه ای دانشگاه تبریز در آکادمی بین المللی علوم گرجستان

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۴ کد : ۱۰۱۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۶۶

چهار مقاله موسی کاظم زاده، کارشناس، فعال رسانه ای و پژوهشگر حوزه فرهنگ، دین و رسانه دانشگاه تبریز در اولین کنفرانس بین المللی پژوهش و مطالعات در روانشناسی، علوم تربیتی و علوم اجتماعی دانشگاه نیوویژن و آکادمی بین المللی علوم گرجستان پذیرفته شده و در قالب شفاهی ارایه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، این مقالات در راستای علوم اجتماعی، انسانی و علوم تربیتی است که در اولین کنفرانس بین المللی پژوهش و مطالعات در روانشناسی، علوم تربیتی و علوم اجتماعی که 29 شهریورماه سال جاری به میزبانی دانشگاه نیوویژن و آکادمی بین المللی علوم گرجستان برگزار خواهد شد، ارایه می شود.

پیش از این نیز همچنین دو مقاله این محقق در دومین کنفرانس علمی بین المللی مدیریت، کارآفرینی، اقتصاد و حسابداری کلن آلمان در حوزه کارآفرینی و کسب و کار رسانه و علوم اجتماعی پذیرفته شده بود. از سویی در شش ماهه اخیر نیز نزدیک 10 مقاله دیگر کاظم زاده، در چند کنفرانس و همایش ملی، منطقه ای و بین المللی در قالب سخنرانی و پوستر ارایه شده بود.

یادآور می شود: موسی کاظم زاده محقق حوزه فرهنگ، دین و رسانه نزدیک سه دهه است که در این حوزها از جمله امور خبرنگاری و روزنامه نگاری مشغول به فعالیت بوده و هم اکنون صاحب امتیاز و مدیر مسئول  پایگاه تحلیلی خبری «بازار تبریز آنلاین» و کارشناس رسمی دادگستری در حوزه امور خبرنگاری و رونامه نگاری قوه قضائیه آذربایجان شرقی است.

از دیگر دستاوردهای رسانه‌ای، علمی و پژوهشی موسی کاظم‌زاده، مسئول بخش خبر مدیریت روابط عمومی و پژوهشگر حوزه فرهنگ، دین و رسانه دانشگاه تبریز، می‌توان به کسب نزدیک به 50 عنوان برتر در بخش مقاله‌نویسی در همایش‌ها و جشنواره‌های مختلف منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، انتشار و چاپ بیش از 20 عنوان مقاله در مجلات علمی و پژوهشی، ترویجی و فضای مجازی و ارایه بیش از 130 مقاله در همایش‌ها و جشنواره‌های منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی و کسب چندین عنوان رتبه اول تا سومی در جشنواره‌های مختلف از جمله کسب رتبه دوم و سوم هجدهمین و نوزدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی اشاره کرد.

همچنین این کارشناس از سال 1390 تا کنون به عنوان کارشناس رسمی دادگستری در حوزه امور خبرنگاری و روزنامه نگاری؛ اظهارنظر در خصوص تخلفات خبرنگاران و همچنین بررسی صلاحیت خبرنگاران در حوزه های مختلف خبری، رسیدگی و اظهارنظر در خصوص پرونده هایی با موضوع خبرگزاری، روزنامه، پایگاه اطلاع رسانی و رادیو و تلویزیون (در حوزه محلی و با تیراژ بالا)، را برعهده دارد. بررسی و اظهارنظر در خصوص پرونده هایی در حوزه ی نشریات شامل: هفته نامه ها، ماهنامه ها، فصلنامه ها و همچنین جرائم در حوزه تشریفات داخلی سازمانی و بررسی و اظهارنظر در حوزه مالکیت معنوی، تالیف و ترجمه، آثار صوتی و تصویری و کلیه موارد مرتبط با این حوزه از جمله دیگر وظایف تخصصی این فعال رسانه ای استان و کارشناس روابط عمومی دانشگاه تبریز است.


( ۲ )

نظر شما :