کسب عنوان موفق ترین رده بسیج توسط مسئول و آحاد بسیجیان کانون بسیج اساتید دانشگاه تبریز

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۲ کد : ۱۰۰۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۴۹۹

دکتر جلیل شفق کلوانق مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه تبریز و آحاد بسیجیان این کانون در جشنواره  استانی مالک اشتر در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی عنوان «موفق ترین رده بسیج در سپاه عاشورا» را کسب کردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، در این ارتباط لوح تقدیری به امضای سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا رسیده، که در آن آمده است: در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا و بر اساس ارزیابی های انجام شده مبتنی بر فرآیند اشراف کلی فرماندهی در وضعیت و عملکرد مطلوب سال 1397مفتخر به کسب عنوان موفق ترین رده بسیج در سپاه عاشورا  گردیده اید. بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاش های مجدانه، مجاهدانه، روحیه جهادی و عمل انقلابی  شما اعلام می دارم.

بدیهی است این موفقعیت مرهون تلاش و همت یکایک شما پاسداران و بسیجیان عزیز و خدوم آن رده می باشد.

یادآور می شود: دکتر جلیل شفق کلوانق عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی است و از جمله سوابق اجرایی وی می توان به معاون اجرایی جانشین دفتر تحقیق استان، مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه، دبیر و عضو شورای مرکزی و مسئول کمیته علمی بسیج اساتید، مسئول بسیج اساتید، مسئول کانون بسیج اساتید، مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی، مدیر داخلی نشریه علمی پژوهشی دانش کشاورزی و تولید پایدار، رئیس اداره امور آموزشی و دانشجویی دانشکده کشاورزی، مسئول راه اندازی آزمایشگاه کشاورزی اکولوژیکی و ... اشاره کرد.

بر اساس همین گزارش؛ همچنین کانون بسیج اساتید دانشگاه تبریز در سال های 94 و 95 نیز موفق به کسب این عنوان شده بود. این کانون از سال 1380 فعالیت کاری خود را آغاز نموده و دارای 460 نفر عضو فعال دارد.

 


( ۱ )

نظر شما :