English  |   |   |   |  يکشنبه 31 فروردين 1393  |   | 
انتخاب وب سایت مورد نظر :
نوع خبر 
 
 
نتایج اولیه دکتری جهت دعوت به مصاحبه آزمون تکمیل ظرفیت (۲۶ آبان ۸۸) اعلام شد.
لیست اسامی نفرات پذیرفته شده مرحله اول آزمون دوره دکترای تکمیل ظرفیت (26 آبان 88 ) واحدهای آموزشی و تاریخ دعوت به مصاحبه

ردیف

نام         نام خانوادگی

واحد آموزشی /رشته و گرایش

تاریخ و ساعت دعوت به مصاحبه

1

سیدمحمدرضا سید نورانی

مکانیک- طراحی کاربردی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

2

حامد     مبکی

مکانیک- طراحی کاربردی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

3

فیروز    اسماعیلی

مکانیک- طراحی کاربردی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

4

بهنام     حیدری

مکانیک – تبدیل انرژی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

5

وحید    زارع

مکانیک – تبدیل انرژی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

6

محمد   وجدی حکم آباد

مکانیک – تبدیل انرژی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

7

فرهاد    صادق مغانلو

مکانیک – تبدیل انرژی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

8

بابک      فرزانه

مکانیک – تبدیل انرژی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

9

نیر        رزم آرا

مکانیک – تبدیل انرژی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

10

مسعود   حنیفی

مکانیک – تبدیل انرژی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

11

نازیلا     کاردان حلوائی

عمران – سازه های هیدرولیکی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت3 بعدازظهر

12

سعید      فرزین

عمران – مهندسی آب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت3 بعدازظهر

13

لیلا         ملکانی

عمران – مهندسی آب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت3 بعدازظهر

14

مرتضی     بیک لریان

عمران- سازه های دریائی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت3 بعدازظهر

15

علی        منصوری

عمران – سازه

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 10 صبح

16

فرزاد       صداقتی

برق- قدرت( سیستم و الکترونیک )

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

17

علی        نهاوندی

برق- قدرت( سیستم و الکترونیک )

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

18

سیامک     مسعودی

برق- قدرت(ماشین و درایو)

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

19

سجاد   شفیع پور پورشاهی

برق- مخابرات( سیستم )

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

20

حامد    تقی پور فرش

برق- الکترونیک( طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال)

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

21

علی    حسن زاده دایلاق

برق- الکترونیک( طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال)

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

22

مهین    طهماسب پور

برق- الکترونیک( طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال)

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

23

ناصر نصیرزاده عزیزکندی

برق- الکترونیک( طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال)

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

24

موسی      یوسفی

برق- الکترونیک( طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال)

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

25

شیرین   فتاحی علی باباپور

علوم طبیعی– زمین شناسی اقتصادی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 14 الی 5/15 بعد ازظهر

26

قهرمان    سهرابی

علوم طبیعی– زمین شناسی اقتصادی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 14 الی 5/15 بعد ازظهر

27

فاطمه     کنگرانی فراهانی

علوم طبیعی– زمین شناسی اقتصادی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 14 الی 5/15 بعد ازظهر

28

سیدغفور   علوی هشتجین

علوم طبیعی– زمین شناسی اقتصادی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 14 الی 5/15 بعد ازظهر

29

مریم        یزدانی

پترولوژی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 5/15 الی 17 بعد ازظهر

30

رحیمه      میکائیلی

پترولوژی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 5/15 الی 17 بعد ازظهر

     31                علیرضا روانخواه

پترولوژی

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 5/15 الی 17 بعد ازظهر

32

رحیم مطلبی فرد

خاکشناسی – شیمی و حاصلخیزی خاک

شنبه 28/9/88 از ساعت 30/14

33

مهنا ملاولی

باغبانی – سبزیکاری

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 14

34

حسن مهدوی کیا

باغبانی – سبزیکاری

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 14

35

هادی الماسی

علوم و صنایع غذایی – تکنولوژی مواد غذایی

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 14

36

اکرم پزشکی نجف آبادی

علوم و صنایع غذایی – شیمی مواد غذایی

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 14

37

الهام رزمی راد

علوم و صنایع غذایی – شیمی مواد غذایی

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 14

38

هادی ثانی خانی

منابع آب

شنبه 28/9/88 از ساعت 8 صبح

39

مهسا حسن پور کاشانی

منابع آب

شنبه 28/9/88 از ساعت 8 صبح

40

فائقه نیازی

منابع آب

شنبه 28/9/88 از ساعت 8 صبح

41

حبیب صیادی کردکندی

آبیاری و زهکشی

شنبه 28/9/88 از ساعت 8 صبح

42

سمیرا طلوعی گاوگانی

آبیاری و زهکشی

شنبه 28/9/88 از ساعت 8 صبح

43

علی رشاد صدقی

مکانیزاسیون کشاورزی – کشاورزی دقیق

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 8 صبح

44

عادل طاهری حاجی وند

مکانیزاسیون کشاورزی – کشاورزی دقیق

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 8 صبح

45

جهانگیر علیپور نجمی ایرانق

مکانیزاسیون کشاورزی – مهندسی پس از برداشت

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 8 صبح

46

محمدرضا یوسف زاده طاهری

مکانیزاسیون کشاورزی – مهندسی پس از برداشت

یکشنبه 29/9/88 از ساعت 8 صبح

47

محمدامین شریفی

روانشناسی عمومی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

48

علی اقبالی

روانشناسی عمومی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

49

فرهاد محمدی

روانشناسی عمومی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

50

مصطفی جعفری

روانشناسی عمومی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

51

محسن سودمند نیری

روانشناسی عمومی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

52

ساناز کبیرنژاد

روانشناسی عمومی

جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با دانشکده مربوطه تماس حاصل فرمایید

رشته های دانشکده ادبیات

سحر روحانی

فلسفه غرب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 30/8

مریم سلطانی کوهانستانی

فلسفه غرب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 30/8

احمد حمدالهی

فلسفه غرب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 30/8

مهدی نظری

فلسفه غرب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 30/8

صدیقه موسی زاده نعلبند

فلسفه غرب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 30/8

رباب فغفوری

فلسفه غرب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 30/8

سمانه قنبری

فلسفه غرب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 30/8

مستانه کاکائی

فلسفه غرب

دوشنبه مورخه23/9/88 ساعت 30/8

خدیجه پورزینی

زبان و ادبیات فارسی

یکشنبه 22/9/88 از ساعت 11 صبح

رشته های دانشکده شیمی

مرضیه فتحی

شیمی آلی

شنبه 28/9/88

مینا ناموری

شیمی آلی

شنبه 28/9/88

رقیه مولادوست بناب

شیمی فیزیک

چهارشنبه 25/9/88

ایمان نویدی

شیمی فیزیک

چهارشنبه 25/9/88

ربابه باقری

شیمی فیزیک

چهارشنبه 25/9/88

شیرین احمدی

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88

بهارک ایوبی

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88

رقیه حیدری آذر

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88

محمدرضا رستمی کشکی

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88

احمد ستاری خانیانی

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88

محسن شیدائی

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88

نعیمه فریدی اقدم

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88

سیدمهدی موسوی

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88

پروانه نخستین پناهی

شیمی کاربردی

شنبه 28/9/88


رشته های دانشکده علوم انسانی

بتول زینالی

جغرافیای طبیعی – اقلیم شناسی

یکشنبه مورخ 29/9/88 ساعت 11

باقر قرمز چشمه

جغرافیای طبیعی – اقلیم شناسی

یکشنبه مورخ 29/9/88 ساعت 11

فاطمه جعفرزاده

جغرافیای طبیعی – اقلیم شناسی

یکشنبه مورخ 29/9/88 ساعت 11

خدیجه جوان

جغرافیای طبیعی – اقلیم شناسی

یکشنبه مورخ 29/9/88 ساعت 11

طاهره جلالی عنصرودی

جغرافیای طبیعی – اقلیم شناسی

یکشنبه مورخ 29/9/88 ساعت 11

خلیل جهانگیری

علوم اقتصادی

چهارشنبه مورخ 25/9/88 ساعت 30/11

 
يکشنبه 24 آبان 1388  9:18:33

آخرين تاريخ بازديد : يکشنبه 31 فروردين 1393  14:6:8
تعداد بازديد از اين خبر : 13587
count : 0 count : 1 count : 2 count : 3
tabrizu.ac.ir

    Valid XHTML 1.0 Transitional    Valid XHTML 1.0 Transitional